Ekibimiz

Av.Yusuf SİRKECİOĞLU

yusuf@sirkecilaw.com

1970 Türkiye doğumlu olup 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 24 yılı aşkın zamandır serbest avukatlık ve hukuk danışmanlığı yapmaktadır.

Ekonomi, Sanat ve Felsefi konularda çalışmalar yapmakta olan çeşitli derneklerde üyedir.

Faaliyet konusu konut ve iş yeri inşaatı olan DSD Yapı ve Danışmanlık Limited Şirketinin kurucu ortaklarındandır.

Uzmanlık Alanları; Gayrimenkul Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku, Rekabet Hukuku, Boşanma Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Banka ve Sermaye Piyasası Hukuku, İflas ve İflas Erteleme Hukuku.

Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Evli olup, Maya Ela ve Cem Bora’nın babasıdır.

Kurucu olduğu Sirkecioğlu Hukuk Bürosu’nda meslek hayatına devam etmektedir.

İngilizce bilir, sanat ve seyahat severdir.

Av.Deniz ARSLAN

deniz@sirkecilaw.com

1996 Hatay doğumlu olup 2019 yılında Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve 2020 yılında avukatlık stajı için aramıza katılmıştır.
Sağlık Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Avrupa Birliği Hukuku konularında mesleki uzmanlık sertifikalarına sahiptir.
Mutluluğun Adresi vakfının üyesidir.
İngilizce bilir, sanat ve seyahat sever.

Avukat Esra Gül AKAR

Av.Esra Gül AKAR

esra@sirkecilaw.com

1997 Hatay doğumlu olup 2020 yılında İstanbul Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuş ve 2020 yılında avukatlık stajını tamamlamak üzere aramıza katılmış olup 2021 yılında avukat olmuştur.

Spor Hukuku uyuşmazlıklarının tahkim yolu işle çözümlenmesi, Kamu Hukuku, Sağlık Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Amerikan Kamu Hukuku, Amerikan Yargılama Hukuku ve Amerikan Özel Hukuku konularında seminerlere katılmıştır.

İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Nebi İlhan GÜNAYDIN

ilhan@sirkecilaw.com

Sirkecioğlu Hukuk Bürosu ekibine 2016 yılında katılmıştır.

Genel ofis idaresi, şirket kuruluşu, ön muhasebe, yabancı kişilerin çalışma ve oturma izinlerinin alınması ve takibi, icra takibi ve iflas uygulamaları, finansal takip, sigorta işlemleri, marka, patent ve diğer idari başvurular konularını takip etmektedir.

Yaşar DİNÇ

Danışman Mali Müşavir

yasar@sirkecilaw.com

Vergi Hukuku uygulamaları, İdari ve Vergi para cezalarının iptali davalarına danışmanlık, İnşaat Şirketlerinin KDV iadelerine danışmanlık, Şirket finansal raporlamaları ve benzeri ticari ve mali konularda danışmanlık hizmetleri.